Kupujący

Jak kupić (kupowanie bez logowania i z logowaniem)


Kupowanie online nigdy nie było tak szybkie i proste. Nie musisz się rejestrować by dokonać zakupu. Po kliknięciu w przycisk KUPUJĘ wystarczy wpisać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres dostawy i uiścić opłatę. Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, wystarczy kliknąć tu i uzupełnić krótki formularz. Po dokonaniu rejestracji nie będziesz musiał przy każdym zakupie wypełniać danych teleadresowych potrzebnych do wysyłki towaru.
Kiedy przyjedzie moja przesyłka (kiedy zostanie wysłana)

Aby uzyskać informację dotyczące wysyłki zamówionego produktu sprawdź przewidywany termin dostawy lub napisz maila na kontakt@trzyszopy.pl
W panelu „moje zakupy” nie ma danych o zakupionych przedmiotach, mimo iż zostały opłacone

Oznacza to, że kupiłeś produkt bez rejestracji w serwisie. Nawet, jeśli po zakupie i uiszczeniu płatności dokonałeś rejestracji i założyłeś konto w trzyszopy.pl to wcześniej dokonane zakupy nie będą widoczne w panelu „moje zakupy”.
Jaką metodą wykonywane są nadruki?


Wzory nanoszone są na odzież za pomocą cyfrowego druku bezpośredniego DTG (Direct to garment). Ta nowoczesna metoda nie tylko umożliwia umieszczenie tekstu i grafik na zróżnicowanych rodzajach tkanin, ale także gwarantuje wysoką jakość oraz wytrzymałość nadruków.
Jak sprawdzić rozmiar

W opisie produktu zawsze są podane wymiary, jeśli chciałbyś się upewnić co do Twojego wyboru , wyślij email na: kontakt@trzyszopy.pl, a my spróbujemy Ci pomóc :)
Jakie są rodzaje wysyłki

Rodzaje wysyłki są określone przy zamówieniu produktu.
Jakie są metody płatności

Za wszystkie zakupy zapłacisz za pośrednictwem przelewy24.pl. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.
Jak wygląda zwrot towaru

Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dn. 02.03.2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271 z kolejnymi zmianami), klient może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od daty wydania towaru, jeżeli ten jest uszkodzony lub posiada inne wady uniemożliwiające korzystania z produktu. Cała cena produktu zostanie jemu w całości zwrócona przez sprzedawcę po odesłaniu towaru na adres ustalony ze sprzedawcą. W innych przypadkach sprzedawca ma prawo nie przyjąć zwrotu rzeczy, ponieważ są one wykonane na zamówienie.
Jak skontaktować się ze sprzedawcą

Jeśli jednak masz jakieś pytania przed zakupem - wyślij email na: kontakt@trzyszopy.pl, a my spróbujemy Ci pomóc :)


Graficy


Kto może wystawiać grafiki w trzyszopy.pl i jak dołączyć

Zależy nam, by zachować szczególny wymiar serwisu. Chcemy, by było to miejsce bezpieczne i jednocześnie przyjazne zarówno użytkownikom, jak i współpracującym z nami grafikom. Zarówno osoby znane już szerszej publiczności, jak i twórcy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z grafiką. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz klikając tu.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA