Przemysław Matłoka

Nasza idea to robienie rzeczy innych, ciekawych i oryginalnych. Projekty doprawiamy finezją i kunsztem. Wykorzystujemy nowoczesne technologie. Dzięki kreatywności młodych projektantów stoimy na czele oryginalności bijąc na głowę wszechobecną pozerkę.

---------------

---------------

RABARBARY

Kiedy kolektyw zabiera się do pracy... ma w głowach jedną sentencję. "Przydałoby się trochę polotu i finezji..."

FUKU

FUKU to kosmici, bestie, misie, króliczki i zdania przemycane cichaczem na bawełnie. FUKU to Sylwia artystka i projektantka;)

Pada

Cześć Wszystkim !!! Krótko o mnie? - wpadajcie tu do mnie, bo tu się coś dzieje, w dobrym klimacie, mam fajne ciuszki i zawsze w temacie. Na Wasze cielska, ciała i ciałka, tu dla każdego znajdzie się działka. Wasz Kochany Papa Rapa.

Szalony Projektant

Projektuję takie wzory- jakie sam chciałbym oglądać bądź kupić. Inspirowane codziennością: śmieszne, głupie, wesołe, hipsterskie, sentymentalne, bardzo głupie albo w ogóle nie śmieszne.

Lidia Springer

Artysta | Designer | INSTAGRAM: lidia.springer | http://lidiaspringer.daportfolio.com

Destylator

Destyluję myśli.

azarro azar

SCRATCH * GRUNGE * VINTAGE

KJO

Fantasmagorie, na imprezkę, do cioci na imieniny, urban art, digital art lub jakiś inny bliżej nie zidentyfikowany art, styl życia, jeśli komuś styl życia potrzebny jest do życia, nawet jeśli jest ikoną anty stylu życia, organic hipster, cokolwiek znaczy.

ntp

nuclear tropic production

Marley

Marley aka Dobry Chłopak. Rysuję bo zajmuje się tworzeniem cudów, na kartce z nudów. A tak naprawdę to playboy, student i dobry chłopak.

tomek5piatek

Ciężko jest pisać o sobie... jestem artystą chociaż zawsze starałem się bronić przed tym określeniem. Lubię sklejać ilustracje ze zdjęć, rysować i malować. Jestem ludźmi których poznałem i tym co mnie w życiu spotkało.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA